Nachádzate sa tu

Palisady Donovaly

Apartmánový dom Palisády Donovaly tvoria 2 apartmány s celkovou ubytovaciou kapacitou 14 lôžok.
Dolný apartmán pozostáva z 2 spální,kúpeľne, vybavenej kuchyne spojenej s priestrannou spoločenskou miestnostou. V kúpelni je sorchovací kut spolu s WC a umyvadlom s veľkým zrkadlom. V spálni vedľa kúpelni sú 3 samostatné postele. Každá ma vlastný nočný stolík s osvetlením. Kuchyňa je štandardne vybavená chladničkou, mikrovlnkou, rychlovarnou kanvicou,riadmi, rurou na pečenie,.. Všetko pripravené aby slúžilo svojim hostom. V obyvacej časti sa nachádza pohodlná sedačka, rádio a televízor. V druhej spálni je veľká manželská posteľ a jedno samostatné. V kazdej spálni sa nachádza velká priestranná skryňa a nočné stolíky s osvetlením.
Apartmán na poschodí je rovnakého štandardu ako apartmán na prízemí. Slnečná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Veľká spočenská miestnosť je vybavená farebnou TV a spojená spolu s kuchyňou. V prvej spálni je velká manželská postel spolu s jedným samostatným lôžkom. V druhej su 3 samostatné postele. Pri tejto spálni sa nachádza rozkladacia prístelka pre 2 osoby.
Obydva apatmánove byty ponúkajú rovnaký komfort . Majú rovnaký štandart +apartmán na poschodí má prístup na balkón.
Zoznam vybavenia jednotlivých poschodí: Sprcha, WC, radio, TV, sat, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, sporák, rúra na pečenie, sušič na prádlo,